Oproep vakantie opvang

vakantieIn verband met de komende grote vakantie willen wij de volgende oproep doen aan onze leden.

Het is gebleken dat men, wanneer men op vakantie gaat, graag een beroep doet op leden die in het bezit zijn van één of meerdere Ierse Wolfshonden om tijdens die vakantie, indien dat mogelijk is, de hond (of honden) van een ander gedurende die periode in huis op te nemen. In dit geval gaat het er ook om een adres te vinden dat zo dicht mogelijk in de buurt is waar de aanvrager woont.

Heeft u hier belangstelling voor en vindt u het leuk om elkaar af en toe te ontmoeten en samen met uw honden te wandelen, zodat zij mekaar hierdoor wat beter leren kennen, geeft u zich dan op bij Ethel Leeuwenburgh: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Wij nemen u dan op in het bestand en zo nodig brengen wij u, met uw toestemming uiteraard, met elkaar in contact.